Plastová okna a dveře:

 

Konstrukce profilu okna a dveří má podstatný vliv na technické vlastnosti. Ať už v novostavbě nebo historickém objektu jsou okna jako prostředek architektonického ztvárnění. Okna a dveře z profilových systémů GEALAN jsou na vysoké technické úrovni. Zdůrazňují nejen vzhled, ale také do nejmenšího detailu propracované geometrie. Vyhovují veškerým technickým požadavkům, ať už z hlediska tepelné ochrany, ochrany proti hluku a vniknutí či větrání. Profily GEALAN pro okna a dveře vznikají výtlačným lisováním – tzv. extruzí. Plasticita základního materiálu přitom umožňuje velkou mnohotvárnost, takže je možné realizovat nejrůznější individuální designové nároky. Ani v ohledu na barevná řešení nenecháváme žádná přání nesplněná (např. barevné odstíny typické pro regiony). Pro každé prostředí je vhodný jiný odstín. K dispozici jsou všechny barvy, od vznešené bílé až po jemnou břidlicovou šedou. Profily jsou přirozeně stálobarevné a testované RAL. Neboť kvalita je i u barevných plastových oken a dveří pro GEALAN nejvyšší prioritou. Proto naše barevné akrylcolorové profily vyrábíme speciální metodou barvení. V jednom procesu se spolu neoddělitelně spojí bílé PVC jádro a barevné akrylové sklo. Vnější barevná vrstva akrylového skla vykazuje velkou odolnost proti poškrábání a rozsáhlou odolnost proti povětrnostním vlivům, jako je slunce, chlad, déšť a teplotní výkyvy. Polomatný, hladký a nepórovitý povrch je odolný proti usazování prachu a špíny. Odpadá nepříjemné odlupování, odprýskávaní a dodatečné natírání. Akrylcolorová okna jsou téměř bezúdržbová. Odpuzují špínu a dají se čistit běžnými čistícími prostředky.

 

 

Ochrana proti vniknutí se systémem

 

Abychom si byli jistí, dali jsme naše okna velmi důkladně prověřit. Autorizovaný zkušební ústav našim oknům certifikuje, že nabízejí vysokou bezpečnost.

Výrazná pevnost materiálu, stavební hloubka, dodatečné bariéry a bezpečné spojení kování šrouby s okenním rámem a křídlem přesvědčivými bezpečnostními argumenty.

 

 

Tepelná izolace

 

Plastová okna jsou optimálními spořiči energie, neboť už přirozená izolační vlastnost PVC zaručuje vynikající tepelnou izolaci. Tepelně-izolační schopnost se ještě zvyšuje stavební hloubkou až do 83 mm a konstrukcí s vícekomorovým profilem až do počtu sedmi komor. Tak zůstane teplo uvnitř a chlad venku. Tím ušetříte finanční prostředky, značně zvýšíte komfort bydlení a také přispějete k ochraně životního prostředí

 

 

Protihluková ochrana

 

Působení nadměrného hluku se negativně odráží na zdraví člověka (poruchy spánku či nekoncentrovanost ), proto naše okna nabízí účinnou ochranu.